Montessori in Nederland
Zoeken

Montessori opleidingen

Er zijn in Nederland verschillende opleidingsmogelijkheden. De meeste hogescholen bieden dagopleiding, om- en nascholing aan. Amsterdam, Utrecht en Twente bieden ook een verkorte opleiding.


Educatieve Faculteit Amsterdam Montessori Pabo
Postbus 2009
1000 CA AMSTERDAM
telefoon: 020 5995610;
fax: 020 5995773.
e-mailadres:
montessori@hva.nl
website:
http://www.hva.nl.

Hogeschool van Arnhem en Nijmegen, Pabo Arnhem
Ruitenberglaan 27
6826 CC ARNHEM
telefoon: 026-3691600;
fax: 026-3691601.
e-mailadres:
pabo-arnhem@han.nl
website:
http://www.paboarnhem.nl.

Stenden hogeschool PABO De Eekhorst
Zeemanstraat 1
9406 BZ ASSEN
telefoon: 0592 354988;
fax: 0592 351619.
e-mailadres:
info@stenden.com
website:
http://www.stenden.com.

Haagse Hogeschool afdeling Pabo
Johanna Westerdijkplein 75
2521 EN DEN HAAG
telefoon: 070 4458888;
fax: 070 4458825.
e-mailadres:
pabo@hhs.nl
website:
http://www.hhs.nl.

Fontys Pabo Eindhoven
De Lismortel 25
5612 AR EINDHOVEN
telefoon: 0877 878011;
fax: 0877 876588.
e-mailadres:
pabo.eindhoven@fontys.nl
website:
http://www.fontys.nl/.

Academie Pedagogiek en Onderwijs (APO) van Saxion
Locaties: Deventer en Zwolle
Contactgegevens APO Saxion

Hogeschool Leiden PABO Thomas More
Stationssingel 80
3033 HJ ROTTERDAM
telefoon: 010 4657066;
fax: 010 4652925.
e-mailadres:
thomas.more@hsleiden.nl
website:
http://www.hsleiden.nl/pabo.

Hogeschool Rotterdam
Initiele en post-initiele montessori opleiding 
Museumpark 40 

3015 CX Rotterdam 
telefoon: 010 2414141;
e-mailadres coördinator Montessori opleiding: Joëlle de Groot; 
J.S.de.Groot@hr.nl
website: http://www.hr.nl.

 

Hogeschool Utrecht, Instituut Theo Thijssen Academie
Padualaan 97
3584 CH UTRECHT
telefoon: 030 2547214;
fax: 030 2517580.
e-mailadres:
wim.voskuilen@hu.nl
website:
http://www.hu.nl.

Nieuws
17/03/2017 Scholenfusie: Apollo Prinsenbeek en Montessori+ Breda
Lees meer
17/03/2017 AOb: 'Investeer ook na de verkiezingen in onderwijs'
Lees meer
Agenda
30/03/2017 Montessori 0-13, de doorgaande lijn!
Lees meer
04/04/2017 Taalrondes en teksten schrijven in het Montessorionderwijs - 3e bijeenkomst Deventer
Lees meer
06/04/2017 Algemene Ledenvergadering op donderdag 6 april 2017
Lees meer
Montessori Magazine