Zoeken

Opleiding, begeleiding en ontwikkeling

De sectie Opleiding, begeleiding en ontwikkeling werkt met de betreffende instellingen aan voldoende goed opgeleid montessoripersoneel en onderwijs- en hulpmaterialen die passen binnen de montessorisetting.

Bestuur sectie Opleiding, begeleiding en ontwikkeling (Obo):

  • Voorzitter sectie OBO: Els Mattijssen
  • Secretaris OBO: Joelle de Groot

Ledenlijst sectie Opleiding, begeleiding en ontwikkeling (Obo):

Onderstaand staan de begeleiders en opleidingsaanbieders die aangesloten zijn bij de sectie OBO en daardoor verbinding hebben met de Nederlandse Montessori Vereniging. 

Opleidingsaanbieder Contactpersoon Algemeen E-mailadres Leden
Uitgeverij De Arend Dhr. J. Werkhoven Uitgeverij@DeArend.nl  
AVE.IK Mw. E. Pelgrom info@ave-ik.nl Esther Pelgrom
Jaqueline Hendriksen
Veronique van Weeda
Hogeschool van Arnhem en Nijmegen Marja Huson-ter Avest pabo.academie@han.nl Els Wasmann-Peters
Dick Huntink
Haagse Hogeschool Mw. M. Lammerts lammerts35@gmail.com Martine Lammerts
Anne Elzerman
Maarten Stuifbergen
Brigit Brinkman
Esther Balsem
Jessica La Faille
Ingrid Bes
Hogeschool Rotterdam Mw. T. de Vos T.F.de.Vos@hr.nl Joëlle de Groot (coördinator)
Fiona van Ede
Hogeschool Saxion Mw. L. Hendriksen j.l.n.hendriksen@saxion.nl Liene Hendriksen
Esther Pelgrom
Jaap de Brouwer
Veronique van Weeda
Thomas More Hogeschool Mw. D. van Kammen d.vankammen@thomasmorehs.nl Joëlle de Groot (coördinator)
Joke Wiers
Lucinda Hecbert
Nel de Groot
Dorothe van Kammen
Anita Kol
Hogeschool Amsterdam/CNA Amsterdam Mw. M.Stefels m.stefels@hva.nl Mirjam Stefels
Karin de Jong
Bea Koekenbier
Korein Groep     Patty Petri
Margot Schreurs
Mirjam Stefels Mw. M.Stefels mirjam-stefels@zonnet.nl  
Stenden Hogeschool Assen Mw. J. Post Jolanda.post@stenden.com Astrid Wolf
Wilma Amkreutz
VIVID Onderwijs Mw. E. Mattijssen ecj.mattijssen@gmail.com  
CED Rotterdam Mw. H. Geurts h.geurts@cedgroep.nl  
K.O.O. Delft Mw. R. van Stek tekpr@ziggo.nl Wim van Schie
MVO Mw. Truus Bakker    
Nieuws
19/05/2017 Opinie - Programmeren moet juist wel plek krijgen in onderwijs
Lees meer
19/05/2017 Nijmeegs Montessori College als eerste 'genderneutraal'
Lees meer
Agenda
31/05/2017 Symposium 31 mei 2017 | Wat als je onderwijs ruimte geeft?
Lees meer
12/10/2017 Cursus: Montessori Academie MA 1
Lees meer
03/11/2017 Montessori Europe 18th Congress - Children's rights
Lees meer
Montessori Magazine