Zoeken

Basisonderwijs

Het netwerk 0 - 12 jaar is verantwoordelijk voor de montessori basisscholen.

Bestuur netwerk 0 - 12 jaar (samenstelling per 2018-19):


Regio Amsterdam
Mw. C. Geerke
Montessorischool De Eilanden
Grote Bickersstraat 102, 1013 KS Amsterdam
Tel. 020 - 6209608
E-mail: c.geerke@eilanden.espritscholen.nl

Regio Den Haag e.o.
H. Plomp
Montessorischool Houtwijk
Architect Berlagelaan 125, 2552 ZE Den Haag
Tel. 070-3979792
E-mail: hplomp@montessorischoolhoutwijk.nl

Regio Noord en Oost
Mw. W. de Vries
Montessorischool l'Ambiente Deventer
Eekhoorn 10 7423 EN Deventer
0570 - 651811
Directie.eh.lambiente@stichtingdam.nl

Regio Midden Nederland
R. Derksen Montessorischool Aan de Basis
Duivenwal West 300
3905 AV Veenendaal
Tel. 0318 - 540339
E-mail: directie@aandebasis.nl

Regio Noord-Holland Noord
M. Piek
Montessorischool Purmerend
Salland 38
1447 BT Purmerend
Tel. 0299 - 646589
E-mail: m.piek@cpow.nl

Regio Gelderland
Mw. T. Geluk
Montessorikindcentrum Westervoort
Paepestraat 23
6931 CP Westervoort
Tel. 026-3120924
E-mail: directie.mkcw@liemersnovum.nl

Regio Rotterdam
R. Bakker
Montessorischool Tuinstad
Abeelweg 225
3053 PA Rotterdam
Tel. 010-4182136
E-mail: r.bakker@montessorischooltuinstad.nl

Regio Zuid-Oost Nederland
L. Spee
MOZON
Noordkade 2f
6003 ND Weert
Tel. 0495 - 547998
E-mail: l.spee@mozon.nl

Regio Zuid-West Nederland
 

 

Nieuws
20/02/2019 Nieuw in Wiskunde Montessori Basis Onderwijs - Meten en begrip van grootheden
Lees meer
06/02/2019 Kantelen in het voortgezet montessori onderwijs
Lees meer
Agenda
22/01/2019 Training intern school begeleider (isb)
Lees meer
30/01/2019 Trainingsdagen auditeurs netwerk 0-12 jaar
Lees meer
01/02/2019 Montessoricursus voor leidinggevenden
Lees meer
Montessori Magazine